در دهمین همایش دکترین مهدویت از فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) یزد تجلیل شد

 در دهمین همایش دکترین مهدویت از فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) به دلیل فعالیت و راه اندازی این فرهنگسرا و حجم گسترده‌ و کیفی فرهنگ مهدوی تجلیل به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) یزد، در دهمین همایش دکترین مهدویت از  ۸ عنوان کتاب در این زمینه رونمایی شد و از 29 چهره و شخصیت مهدی‌یاور تجلیل به عمل آمد. آیت الله ری شهری، امیرمحسن عرفان و علی موذنی به خاطر نوشتن کتب مهدوی و جواد اسحاقیان و حجت الاسلام رضا مهدیان‌فر به خاطر نوشتن پایان نامه مهدوی مورد تجلیل قرار گرفتند. همچنین از سید محمد سبط الشیخ ناشر برتر مهدوی، آیت‌الله قرهی مدیر حوزه علمیه امام مهدی(عج) تهران و حاج سید مهدی میرداماد؛ مداح اهل بیت(ع) نیز تجلیل شد.

گفتنی است در دهمین همایش دکترین مهدویت از محمد علی کریمی؛ مدیر عامل فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) یزد به دلیل فعالیت و راه اندازی فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) و حجم گسترده‌ و کیفی فرهنگ مهدوی این فرهنگسرا تجلیل به عمل آمد.

/ 4 نظر / 63 بازدید
زهرا

وقتی میگیم خدا کند که بیایی شاید او می فرماید خدا کند که بخواهید . . .

خانواده بهشتی

برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج)؛ صلوات کافی نیست! سلام بزرگوار منتظر حضور و نگاهتون هستم اللهم عجل لولیک الفرج

zahra

[گل]

علی

سلام علیکم امام هادی (علیه السلام) می فرمایند: هر كس از خدا بترسد، مردم از او بترسند، و هر كه خدا را اطاعت كند، از او اطاعت كنند، و هر كه مطيع آفريدگار باشد، باكى از خشم آفريدگان ندارد، و هر كه خالق را به خشم آورد، بايد يقين كند كه به خشم مخلوق دچار مى شود. وبلاگتون رو لینک کردم. [گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل][گل] التماس دعا [گل][گل] [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل]